1 / 7
Se prodava Dell Inspiron N7110 i5
250 €
11.06.2022 11:51

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Core i5 2.40 GHz
Ram 6gb
Hard disk 500gb
64-bit
Nvidia geforce 525M
Windows 10
Odlicno socuvan drzi i baterija, ja imam i kutijata full pack

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070295833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам