Kuca blizu Kasarna, kaj dr. Macura
По Договор
26.05.2021 12:19

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Blizu Kasarna

Se prodava kuca blizu Kasarnata, blizu dr. Macura, na dobra lokacija. Kucata e ponova gradba, raspolaga so : podrum : lokal na celo prizemje od 50 m2 so terasa : kat kako dvosoben stan : i priprema za potkrovje so izvedeni skali do nego. Ima ubavo sreden dvor. Odlicna lokacija za ziveenje.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам