Kuca vo Ajducko Malo, odlicna lokacija
По Договор
26.05.2021 12:25

Тетово / Тетово

Број на соби:

1

Квадратура:

470 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

470 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Ajducko Malo

Se prodava kuca, samostalna ne lepena. na golem plac od 470 m2, na prvata linija vo Ajducko Malo. Kucata e vo super sostojba, komforna i funkcionalna.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам