Nova kuca, blizu Sat Malo
По Договор
26.05.2021 12:36

Тетово / Тетово

Број на соби:

1

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

170 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Blizu Sat Malo

Se prodava nova kuca blizu centarot na gradot, blizu Sat Malo. Kucata e novogradba, kade e potrebno zavrsna faza od zanaetciska struka, komforna i funkcionalna za ziveenje. Raspolaga so : podrum : lokal na prizemjeto od 55 m2 : ednosoben stan na prizemjeto, spremen za ziveenje : kat kako trosoben stan, komforen kade seuste ne se zavrseni finalnite zanaetciski raboti ; visoko potkrovje spremno za ziveenje, izvedeno vo moderen stil. Mal dvor kako trevnata povrsina, pozadi kuca.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам