Kuca kaj Sat Malo, so 2 lokali
По Договор
26.05.2021 12:58

Тетово / Тетово

Број на соби:

1

Квадратура:

230 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

230 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Centar

Se prodava kuca blizu centar, karsija Sat Malo, na glavna i prometna ulica. Kucata raspolaga so : lokal na prizemjeto od 60 m2 so terasa : 2 kata stanben prostor : mal lokal vo dvorot na placot. Kucata e upotrebliva za ziveenje, odlicna lokacija, blizu centarot na gradot.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам