Plac za kuca, - Tetovo 2
По Договор
26.05.2021 13:09

Тетово / Тетово

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava ubav plac blizu rest. Ahengu i Sopi, na pat, blizu voda i struja, kade ima vece izgradeno mnogu stanbeni objekti.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам