Plac blizu gradot, kaj s. Neprosteno
По Договор
26.05.2021 13:14

Тетово / Тетово

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot ima 1600 m2, forma na kocka, celiot ograden, na pat, kade ima lesen pristap do priklucok na voda i struja, vo neposredna blizina, bidejki vo blizina ima vece izgradeno stanbeni kuci, i delovni objekti - hali za proizvodstvo.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам