1 / 12
Se prodavaat kalapi alati kalap alat za plastika
2.200 €
13.10.2022 18:39

Гази Баба / Скопје

Se prodavaat 9 alati za plastika,tri golemini na saksii so soodvetni podlogi za saksii,i tri golemini na legeni.
Cenata e za site 9 kalapi zaedno e 2500e, a moze i posebno.
Cenata za site kalapi ispolirani e malku pogolema.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
070368666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам