1 / 12
Издавам соби во Пештани - Охрид
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 11:10

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Се издава голем апартман за една или две фамилии. Апартманот е опремен со две спални соби, купатило, дневна, кујна и голема тераса. Одалеченос на плажа е 1 минута. (има тв и интернет)
Цена по договор.
За повеќе информации јавете се на телефонскиот број (076-434-513 ) или контактирајте ме на вибер.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Darko Blazeski
Потврден огласувач
78869752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам