1 / 11
AUDI A5 Sportsback 2.0 TDI 100 KW 2013 Godina
14.799 €
23.11.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

AUDI A5 2013
Cena : 14.800€
MARKA: AUDI
MODEL: A5 Sportsback 2.0 TDI
PRVA REGISTRACIJA: 2013 GODINA
ZAFATNINA: 1.968 SM3
POMINATO: 195.947 KM
SILA NA MOTOR: 100KW-135KS
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK
START STOP - AUTO HOLD
PARKING SENZORI
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU SPARKASSE LEASING 💰
UVEZENO OD BELGIUM 🇧🇪
(11.2012 GODINA)
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам