1 / 4
Rabotam sekakov Vid na gletuvanje i Moleraj
По Договор
12.10.2021 23:28

Ѓорче Петров / Скопје

Категорија:

Декорација, Дизајнери

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

А

Познавање на јазици:

Албански

Компјутерски вештини :

Добро

Rabotam Sekakov vid na gletuvanje i Moleraj

LEPENJE STIROPOLL
MREZHA LEPAK
LAJSNI
OPSHIVKI NA PROZORI
GLET
ABRIP

Tel 1 075 275 508
Tel 2 078 805 774

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од: Претпријатие

Agron
Потврден огласувач
072551255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам