1 / 1
(HDDs) Toshiba P300 HDWD240 - 4TB (3.5")
5.000 МКД
Цената не е фиксна
14.01.2023 16:42

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Toshiba P300 од 4ТБ (5400 RPM / 128MB cache).

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Пеџа
Потврден огласувач
071312875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам