Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc
1.400 МКД
11.06.2021 08:47

Ѓорче Петров / Скопје

Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel vo mat i sjaj bela boja, dizajn pvc, plasticna lamperija i dr.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
070351385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам