1 / 12
Izrabotka na plafoni vo toaleti od pvc ramen panel i dr.
1.600 МКД
17.09.2021 17:45

Ѓорче Петров / Скопје

Izrabotka na plafoni vo terasi, toaleti,garazi i dr. od pvc panel, vo mat i sjaj bela boja, dizajnirana pvc i dr.

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
070351385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам