1 / 10
Апартмани за краток престој
1 €
27.06.2022 18:47

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ул.Панче пешев бр.51А Гевгелија

Луксузно опремени два(2) апартмани за краток престој, со балкони, тераса и прекрасна градина. Апартманите се опремени со модерен мебел и инвентар за дневен престој, две спални со гардеробери, целосно опремени кујни, бесплатетен wi-fi, кабловска TV, инвертер клима уреди, обезбеден паркинг, и двор со прекрана градина.
Цена за ден и подолг престој во зависност од временски период по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Joandi Apartments
Потврден огласувач
078218633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам