Izdavam soba
По Договор
27.05.2021 11:26

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

15 m²

Спрат:

1

Греење:

Дрва

Izdavam namestena soba na ul.Partizanska Kriva Palanka

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Slavco
Потврден огласувач
070756443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам