1 / 6
Подеслив држач (стем) за волан
700 МКД
Цената не е фиксна
23.04.2022 20:46

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продавам подеслив држач (стем) за волан.
Одговара за волан со дебелина од 31.8 мм (од подебелите).
Се подесува аголот од некаде 15 степени надоле, па се до околу 60 степени нагоре и со тоа се регулира исправеноста, односно свитканоста на вашето тело при возење на точакот.
Купен е од Бајк Маркет, но не е користен.

За достава по карго се доплаќа цената за каргото, околу 130 денари.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Волани , Рачки

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
070876353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам