1 / 1
HELIUM 100BT RGB speakers
1.850 МКД
27.05.2021 12:59

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴HELIUM 100BT RGB speakers

✅Со огромните опции за поврзување на Helium 100BT, можете да спарите до два уреди преку Bluetooth и еден преку влезот 3,5 mm приклучок.
✅Како резултат, звучникот може да се користи ако компјутерот не се користи.
✅Можете лесно да слушате потоци и е-спортски натпревари што доаѓаат од вашиот телефон, таблет или друг уред што поддржува Bluetooth.
🔴Цена: 1850 ден.

✅Me opsionet e mëdha të lidhjes së Helium 100BT, ju mund të çiftoni deri në dy pajisje përmes Bluetooth dhe një përmes hyrjes 3.5 mm.
✅Si rezultat, altoparlanti mund të përdoret nëse kompjuteri nuk është në përdorim.
✅Ju mund të dëgjoni lehtësisht transmetime dhe gara elektronike që vijnë nga telefoni, tableti ose pajisja tjetër që ka Bluetooth.
🔴Çmimi: 1850 den.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Звучници со USB INTEX 355

390 МКД

LYNX - 2.0 SPEAKERS

699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам