1 / 2
Ресторан Луна- вработувања
По Договор
30.08.2021 17:55

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Пицерија и ресторан Луна, има потреба од работници на следниве работни позиции:
-Kувар (со работно искуство)
- Келнери/ки (со работно искуство)

Заинтересираните може да не посетат секој ден во локалот веднаш позади Стариот Чинар, или да се јават на тел.071/359-553, секој ден од 09:00 - 18:00 часот.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
071359553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам