1 / 12
Мини вазнички од цемент- за кактус или вештачко цвеќе
180 МКД
Цената е фиксна
06.06.2021 14:47

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Мини- вазнички од цемент, рачно изработени и рачно дизајнирани со многу љубов... можат да се користат за кактус или вештачко цвеќе, или како украс. Во секој случај- ќе го разубават вашиот дом, двор или градина.

Висина 4.5cm / ширина 5cm

Цената за три вазнички изнесува 180 денари, плус доплата за карго до Вашата адреса

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078646698
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам