1 / 6
Jambolii
1 €
Цената е фиксна
12.04.2022 05:57

Прилеп / Прилеп

Ne upotrebuvani
2x1.50m iramce 1 parce 3000 den
2x1.25m crveni 2 parcina
2x1.30m zolti 2 parcina
2x1.60m beli 2 parcina
2x1.20m portokalova 1 parce
Cenata e 2200 den. parce

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Lidija
Kuzman Josifoski 28
Потврден огласувач
078419333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам