1 / 5
Каиши kaisi
1 €
30.11.2022 08:13

Прилеп / Прилеп

Pogolema kolicina na razlicni
Varijatorski
Rebrasti
Ramni traki vo kotur
За топтан екстра цена на кило по 200 ден

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

goran
Prilep
Потврден огласувач
078242409
Испрати Е-маил до огласувачот

Vakum pumpa pumpi вакум пумпи пумпа

5 €

Hidroagregat hidroagregati pumpa pumpi

5 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам