1 / 11
Velosiped tocak 12to brzinec EKSTRA
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.07.2022 09:09

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

14 "

Големина на рам:

14 "

Prodavam velosipedi ispravni (crveno crn -3000),(BMX-bel 3500den),(PONi-crveno 2000den),,(PlAVIOT so branici trobrzinec 3500den)(TRKACKIOT/MOTOBECANE 200EVRA)site velosipedi se vo super sostojba kompletno ispravni!!!!!!!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

P E T A R
Потврден огласувач
078 22 11 03
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам