1 / 11
Kamp bungalov Partizan Ohrid
По Договор
03.09.2022 11:27

Охрид / Охрид

Kamp bungalov sopstveno kupatilo kujna dnevna na 20m od plaza i 15min peski do carsija ohrid 075498450

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

vesna
Потврден огласувач
075498450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам