1 / 1
SBOX РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП 17.3 INCH
1.499 МКД
29.05.2021 12:42

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 SBOX РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП 17.3 INCH

✅За лаптопи до: 17,3 "
✅Боја: црна
✅Димензии: 300мм х 460мм х 120мм
✅Материјал: полиестер
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Ташни,Торби, Ранци

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Ташна за Лаптоп - Targus Geolite Essential 17.3"

1090 МКД

Notebook ТАШНА Gaming Genesis Pallad 400

1390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам