1 / 1
АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП
800 МКД
09.06.2021 13:57

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔋💻 АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП 💻🔋
🔋💻 MBUSHËS PËR LLAPTOP 💻🔋

✅Арена Компјутерс ви нуди голем избор на адаптери за лаптоп.
✅Продажба на големо и мало.
✅Arena Computers ju ofron asortiman të madh të mbushësve për llaptop.
✅Shitje me shumic dhe pakic.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

ЛАПТОП АДАПТЕРИ ЗА ВО КОЛА

1 МКД

Кабел за АДАПТЕР

200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам