1 / 3
Plac na Berovsko Ezero
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2021 14:16

Берово / Берово

Квадратура:

576 m²

Тип на земјиште:

Останато

So prekrasen pogled na Berovsko ezero

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Angelko
Потврден огласувач
078384011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам