1 / 5
Walkmaxx teget baletanki
700 МКД
14.05.2022 08:51

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Обувки

Големина:

38

Боја:

Сина

Mnogu zacuvani,kako novi
Bez ostetuvanja
Cena fiksna
Kupeni mnogu poskapo
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам