1 / 7
Techniks SE-CH570 Mini sistem Aclase
3.300 МКД
Цената е фиксна
12.07.2022 19:30

Карпош / Скопје

Techniks SE-CH570 Mini sistem Aclase
Pojacalo 2 x 50 w
CD
Tjuner
Zvucnici Sony 2 x 50 w

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078332663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам