1 / 12
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR
По Договор
01.12.2022 19:13

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Nikola Tesla

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR.

LOKACIJA: POD ( KAMEN MOST ) NA SAMO 150m OD SIROK SOKAK I NA SAMO 5 MINUTI OD TEHNICKI FAKULTET, MEDICINSKO UCILISHTE,AVTOBUSKA, ZELEZNICKA STANICA.

KUKATA E SO POSEBEN VLEZ SE NAOGA NA TIVKA I MIRNA LOKACIJA VO CENTAROT.
RASPOLAGA SO 2 SOBI,HODNIK, KUJNA I KUPATILO.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Avtomobil
Потврден огласувач
075873053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам