1 / 4
Scania 124l
3 €
05.04.2022 18:43

Виница / Виница

Scania 124 vlekac so kiper sistem euro3 pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
072567105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам