1 / 12
Се продава куќа во Охрид, веднаш вселива со или без мебел
1 €
Цената не е фиксна
13.06.2021 13:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Централно

Дворна површина:

1200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ohrid

Се продава куќа во Охрид, веднаш вселива со или без мебел во близина на Црногорци (4км од центар).

Куќата е во екстра состојба, се продава поради враќање во странство.
Поседува:
- 1200м2 дворно место, обработливо земјиште со овошки.
- Дневен престој, целосно уреден
- Кујна, целосно уредена
- 3 соби за спиење (2 спални, 1 детска)
- Внатрешна гаража + дополнителен простор за алат
- 2 подруми
- Дренажа
- Целосен алат за обработка и уредување на дворно место
- Капка по капка систем
- Автоматско вадење на зелена површина
- Автоматска тенда на тераса
(Многу од елементите во куќата се со висок квалитет дирекно донесени од Швајцарија)

Цена по договор на лице место

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
078428161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам