1 / 12
Apartmani za iznajmuvanje
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 13:28

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Спрат:

2

Греење:

Централо

Se izdava apartman vo Villa Tema so moznost za dorucek, so sopstven parking, internet, kablovska,ckara.Vilata raspolaga so 9 apartmani (20,30 i 50 m2).

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Villa Tema
Потврден огласувач
O75848101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам