1 / 5
Mercedes Axor
По Договор
14.05.2022 22:04

Струга / Струга

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823
ZA KOMUNALNI KONTENJERI
God.2005
VO ODLICNA SOSTOJBA
ZA POVEKE INFO 070362157

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PREMIUM
Потврден огласувач
070998066 070635644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам