1 / 5
Kawasaki kle 500cc vo odlicna sostojba mozna zamena
17 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.07.2022 21:19

Струга / Струга

Марка:

Kawasaki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1996

Модел:

Kawasaki kle 500

Километри:

45000

Kawasaki kle 500cc motorot e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja vo nego pali vozi od dokumenti imam samo ch saobrakajna.Mozna e zamena za kross/enduro nad 250cc poveke info na telefon ili viber ,whatsapp.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Emran
Потврден огласувач
077742077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам