1 / 2
SONY PlayStation Kamera
2.000 МКД
Цената е фиксна
03.06.2021 15:49

Аеродром / Скопје

Kamerata e vo odlicna sostojba i e mnogu malku koristena. Za po detalni informacii javete se na brojot

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Streaming - Веб камери, Микрофони, Oсветлување

Се продава од:

Kris
Потврден огласувач
078726734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам