Volan za Daewoo Tico Tiko
300 МКД
Цената е фиксна
30.06.2022 00:35

Битола / Битола

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

36 kw / 49 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava volan za Daewoo Tico.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Z
Потврден огласувач
075377723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам