1 / 7
BMW X3 3.0D
1 €
Цената е фиксна
12.05.2022 16:00

Берово / Берово

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Full oprema, servisirano komplet. Registrirano do April 2023 so zelena karta. Za poveke info na telefon 078202022. Mozna e i zamena!!! Prednost vozilo na BG tablici!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zvonko
Потврден огласувач
078202022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам