Se prodava semejna kuka
По Договор
13.06.2021 13:00

Чаир / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

163 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

28 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2007

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Cair

Se prodava kuka vo cair
na odlicna lokacija kaj Vero Cair

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Violeta
Потврден огласувач
070997256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам