1 / 12
AUDI A6 4.2 QUATTRO BENZIN/PLIN
8.200 €
Цената не е фиксна
23.09.2021 19:44

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

247 kw / 336 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA AUDI A6 4.2 QUATTRO V8 BENZIN/PLIN VO PERFEKTNA SOSTOJBA
MOZI ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
076777757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам