1 / 3
prodavam velosiped
По Договор
05.12.2021 22:23

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov velosiped,ne koristen voopshto,go dobivme za podarok.Velosipedot ima i od gore pokriv,drzhach,no ne e na slikata-spakuvano e.
Cena po dogovor.
070278100
078233704

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Се продава од:

snezana
Потврден огласувач
070278100 078233704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам