1 / 5
SAMSUNG LCD 17" monitor staklo socuvan komplet so kabli
1.600 МКД
Цената е фиксна
24.02.2023 22:17

Скопје Центар / Скопје

prodavam odlicno socuvan monitor samsung lcd 17" so odlixna slika ... MONITOROT E KAKO NOV monitorot doagam komplet so vga i naponski kabel. proba na lice mesto
cena:1600den fiksna

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

dal
Потврден огласувач
075839551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам