1 / 5
Se prodavat bandazi i gumi 13. 14.i 15 ki uvozz ch...
250 €
30.04.2022 06:48

Радовиш / Радовиш

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

14

Se prodavat polovni aluminski bandazi 5x100... so zimni gumi kleber ...185 60 14 odlicni Odgovarat na volksvagen... audi...skoda... Seat... uvozz ch prakjam po kargo. Poveke informacii tel 071204984 ili Viber...
.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

donche
Потврден огласувач
071204984
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам