1 / 7
SKOPJE APARTMANI KRATOK PRESTOJ
1.200 МКД
23.07.2022 09:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Спрат:

4

Греење:

Централо


🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ
🆕🆒THE BEST APARTMENTS FOR CHEAP PRICE IN SKOPJE

Апартмани во централното градско подрачје, во кои можете да се почуствувате удобно како во вашиот дом.
Испланирајте го вашето патување или одмор со нас.
Перфектно за бизнис патување или пак забава.

Редовни цени:

Еднособен апартман, краток престој (4часа) (1,2 лица)1.200 денари

Еднособен апартман, ноќевање (1,2 лица ) од 18ч до 10ч 1.500денари

⏰Достапни 24/7
Вашето присуство е наше задоволство.

КОНТАКТ 070-383-856

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Marko
Потврден огласувач
070383856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам