1 / 8
SE IZDAVA STAN VO OHRID-CENTAR
1 €
19.11.2022 23:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Abas Emin

Izdavam nov,kompletno opremen dvosoben stan od 40m2 vo centar na Ohrid.
Na edna minutka e do gradski pazar ,na ulica Abas Emin do avto servis VULCO.
Go izdavam isklucivo na podolg vremenski period.
LICE ZA KONTAKT IVAN
TEL 078255627

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

goce
Потврден огласувач
078329031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам