1 / 2
Kukja- Gradezno zemjiste
100.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 23:20

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

179 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ul.Jajce br.99

Se prodava gradezno zemjiste so markica za zgrada- 179m2
ul.Jajce br.99

Povekje detali na broj 078 316 469

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dule
Потврден огласувач
076860342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам