1 / 2
ADIDAS suskavec Original !!!
800 МКД
31.03.2022 18:07

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Црна

Se prodava original suskavec ADIDAS so golemina L/XL.
Odgovara za lica so visina 175-185 i tezina otprilika okolu 100kg.
Sepak podetalni informacii/sliki okolu golemina i dimenzii pobarajte na Viber.

Cena........ 800 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

SALOMON JAKNA - Original !!!

1500 МКД

NORTH FACE jakna - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам