1 / 5
SE IZDAVA KAMP VO GRADISTE
1 МКД
09.08.2022 10:43

Охрид / Охрид

Se izdava i prodava kamp kompletno opremen vo noviot del vo gradiste. Kampot se naoga blisku wc i na 5 min od prodavnicata. kampot e za 4 lica plus imate golem dvor za mali shatori. si ima i svoe parking mesto
cenata zavisi od datumot
OD 9.8-15. 8 e sloboden

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од: Претпријатие

Aleksandar
Потврден огласувач
076949762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам