1 / 6
Samsung S20FE kako nov so gratis 2 maski
370 €
Цената не е фиксна
31.07.2021 18:56

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung S20FE

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Prodavam Samsung S20FE kako nov so garancija kupen vo noemvri 2020.Telefonot e ekstra socuvan kako nov od prv den so folija na ekran i maska. (Slikite se od telefonot) So telefonot dobivate gratis novi 2 maski.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070/780-350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам