1 / 11
Место за кампување
600 МКД
Со вклучен ДДВ
30.05.2021 22:03

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Погодно место за поставување на вашиот шатор, трајлер, комбе. Со сопствена плажа, интернет, струја, тоалети, туш кабина.
Контакт 078 271 491

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071362632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам